06:40 | Kriminálka Miami: 18. díl - Falešný kriminalista |
07:40 | Kriminálka Miami: 19. díl - Uzávěrka |
08:35 | Shazam! |
11:05 | Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství |
13:50 | Charlieho andílci |
16:15 | Deník Bridget Jones |
18:10 | Rodinná dovolená a jiná neštěstí |
20:00 | Godzilla vs. Kong |
22:25 | Pianista |
01:15 | Barry Seal: Nebeský gauner |
03:20 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (11) |
04:05 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (12) |
04:50 | Hlídat Tess |
05:55 | Snídaně |
08:35 | Ulice (4661) |
09:35 | Zlatá labuť (44) |
10:55 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V: Tíha důkazů (12) |
11:45 | Tescoma s chutí |
12:00 | Polední Televizní noviny |
12:20 | Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kočka s myší (115) |
13:40 | Kriminálka Miami II: Nezdařené přistání (21) |
14:35 | Kriminálka Miami II: Pověst nadevše (22) |
15:35 | Výměna manželek |
16:57 | Odpolední Počasí |
17:00 | Odpolední Televizní noviny |
17:30 | Na lovu IV |
18:30 | Ulice (4662) |
19:30 | Televizní noviny |
20:20 | Jedna rodina: Děda roku |
21:40 | Survivor Česko & Slovensko III (5) |
23:40 | Kriminálka Miami II: Nezdařené přistání (21) |
00:40 | Kriminálka Miami II: Pověst nadevše (22) |
01:40 | Specialisté: Sám proti mafii (215) |
03:00 | Ulice (4662) |
03:45 | Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kočka s myší (115) |
04:45 | Novashopping |
05:59 | Studio 6 |
09:00 | Zdravotní škola: Nové časy |
09:40 | Kotník |
10:05 | Léta s Jaromírem Hanzlíkem |
11:25 | Postřehy odjinud: Island očima Tomáše Sniegoně |
11:30 | AZ-kvíz |
12:00 | Zprávy ve 12 |
12:20 | Předpověď počasí, sportovní zprávy |
12:30 | SAMA DOMA: Sama doma |
14:00 | Písničky Jiřího Šlitra |
14:15 | Hercule Poirot: Nástrahy zubařského křesla |
16:00 | Zdravotní škola: Hodina pravdy |
16:40 | Na cestě po australské Noose |
17:15 | AZ-kvíz |
17:40 | Černé ovce |
18:00 | Události v regionech |
18:25 | Kde domov můj? |
18:55 | Události za okamžik a počasí |
19:00 | Události |
19:56 | Branky, body, vteřiny |
20:10 | Teroristka |
21:40 | 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
22:59 | Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony |
23:00 | Komisař Moulin: Dokonalý viník |
00:35 | AZ-kvíz |
01:00 | Banánové rybičky |
01:30 | Zajímavosti z regionů |
01:55 | Dobré ráno |
04:25 | Rajské zahrady: Konopiště |
04:45 | 13. komnata Radky Fišarové |
05:15 | Černé ovce |
05:30 | Události v regionech |
05:00 | Nikdo není dokonalý |
06:00 | Receptář prima nápadů |
06:35 | Vychytávky Ládi Hrušky |
07:05 | Show Jana Krause |
07:55 | Slunečná: Klidný den (134) |
09:10 | Modrý kód: Nové pokusy (152) |
10:30 | Fotr na tripu |
11:20 | Fotr na tripu |
12:00 | Přístav II: Hospoda u herce (2) |
13:25 | Slunečná: Geny Linhartů (135) |
14:45 | Modrý kód: Míjení (153) |
15:55 | Nikdo není dokonalý |
17:00 | Prostřeno! |
17:55 | Show Jana Krause |
19:00 | Zalez do spacáku (7) |
20:15 | Ano, šéfe! |
21:25 | ZOO: Svědomí si nekoupíš (183) |
22:50 | Receptář prima nápadů |
23:35 | Vychytávky Ládi Hrušky |
00:10 | Show Jana Krause |
01:15 | Prostřeno! |
01:55 | Slunečná: Klidný den (134) |
03:00 | Modrý kód: Nové pokusy (152) |
03:55 | Přístav II: Hospoda u herce (2) |
05:10 | Hausbot Petra Horkého |
05:30 | Ptačí říše |
06:00 | Prima SVĚT |
06:25 | Itálie z výšky (1) |
07:15 | Úžasné domy (5) |
08:15 | Prima ČESKO |
08:50 | Prima SVĚT |
09:20 | Divočina z výšky |
10:25 | Krásy Kanárských ostrovů (1) |
11:40 | Zvířecí odysea (1) |
12:45 | Tajemství Arktidy (5) |
13:50 | Kolosální stroje II (5) |
14:55 | Extrémní přepravci III (10) |
16:00 | Zapomenuté megastavby VIII (7) |
16:55 | Kouzlo železniční architektury II (2) |
17:55 | Objevitelé vesmíru (5) |
19:00 | Jak funguje vesmír IV (6) |
20:00 | Kleopatřina tajná hrobka (2) |
21:05 | Tajemství pařížského podzemí |
22:15 | Letecké katastrofy: Nové důkazy V (2) |
23:10 | Svět sportu: Rok za rokem (23) |
23:40 | Ledová království: Zkouška odvahy (5) |
00:00 | Mistři bolesti I (1) |
00:45 | Železnice v arktickém ledu (3) |
01:35 | Ponorky: Přízraky pod hladinou (1) |
02:35 | Peklo: Vzestup a pád nacistů (5) |
03:30 | Deníky z divočiny: Austrálie (2) |
04:20 | Kanadské národní parky (1) |
05:25 | Karolína, domácí kuchařka |
06:15 | Karolína, domácí kuchařka |
06:40 | Prostřeno! |
07:35 | Modrý kód (236) |
08:50 | Slunečná (79) |
10:15 | Prostřeno! |
10:55 | Ano, šéfe! |
12:10 | Rosamunde Pilcher |
14:05 | Doktor z hor: Nové příběhy XV (8) |
15:00 | Doktor z hor: Nové příběhy XV (9) |
16:00 | Ve hře je láska (78) |
17:00 | Ve hře je láska (79) |
17:55 | Doktor z hor: Nové příběhy XV (10) |
18:55 | Doktor z hor: Nové příběhy XV (11) |
20:00 | Rosamunde Pilcher |
21:55 | Modrý kód (237) |
23:10 | Zalez do spacáku (7) |
00:05 | Moje máma veterinářka (12) |
01:00 | Moje máma veterinářka (13) |
01:55 | Ve hře je láska (78) |
02:45 | Ve hře je láska (79) |
03:40 | Spoutaná láska IV (6) |
04:35 | Spoutaná láska IV (7) |
06:00 | RANNÍ FRESH |
09:00 | ÓČKO HITY |
12:00 | ÓČKO HITY |
13:30 | CENY ANDĚL 2023: SÓLOVÝ INTERPRET |
14:00 | TO JE BANGER, KÁMO |
15:00 | RADIO TOP 30 |
17:00 | ÓČKO HITY |
18:30 | CENY ANDĚL 2023: SÓLOVÝ INTERPRET |
19:00 | PARTY RIDE |
21:00 | HOT HITY |
22:00 | NAKED ATTRACTION POLAND |
22:30 | VIRTUÁLNÍ SVĚT TV |
00:00 | ÓČKO FLIRT |