06:20 | Ace Ventura 2: Volání divočiny |
08:05 | Kriminálka Miami: 7. díl - Vlna zločinu |
09:05 | Kriminálka Miami: 9. díl - Piráti |
10:00 | Osudové léto 2 |
12:20 | Tanec s vášní: Rozbal to! |
14:10 | Bridget Jonesová: S rozumem v koncích: Bridget Jonesová S rozumem v koncích |
16:15 | Který je ten pravý? |
18:10 | Vzpomínky na Itálii |
20:00 | Velká čínská zeď |
22:00 | Invaze |
23:55 | Tábor tygrů |
01:55 | 7 životů |
04:05 | Kriminálka Las Vegas IV (22) |
04:55 | La La Land |
05:55 | Snídaně |
08:35 | Ulice (4667) |
09:35 | Jedna rodina: Budu táta (65) |
10:55 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V: Rodinná pouta (18) |
11:45 | Tescoma s chutí |
12:00 | Polední Televizní noviny |
12:20 | Ordinace v růžové zahradě 2: Dva jsou víc než jeden (121) |
13:35 | Kriminálka Miami III: Po pádu (10) |
14:35 | Kriminálka Miami III: Závislost (11) |
15:30 | Výměna manželek |
16:57 | Odpolední Počasí |
17:00 | Odpolední Televizní noviny |
17:30 | Na lovu IV |
18:30 | Ulice (4668) |
19:30 | Televizní noviny |
20:20 | Utajený šéf V: Sfood (1) |
21:55 | Survivor Česko & Slovensko III (8) |
23:55 | Kriminálka Miami III: Po pádu (10) |
00:55 | Kriminálka Miami III: Závislost (11) |
02:00 | Specialisté: Sugardaddy (207) |
03:00 | Ulice (4668) |
03:45 | Ordinace v růžové zahradě 2: Dva jsou víc než jeden (121) |
04:45 | Novashopping |
05:59 | Studio 6 |
09:00 | Zdravotní škola: Zkouška |
09:40 | Po stopách hvězd |
10:10 | Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Vodní katedrály |
10:40 | Dynastie Nováků: Nahý v trní |
11:30 | AZ-kvíz |
12:00 | Zprávy ve 12 |
12:20 | Předpověď počasí, sportovní zprávy |
12:30 | SAMA DOMA: Sama doma |
14:00 | OPSO |
14:10 | Kočka není pes: Mainské mývalí kočky a stařičký Paketka |
14:45 | Od sedmi do čtyř |
16:05 | Zdravotní škola II: Zvláštní zacházení |
16:45 | Plné hnízdo v Jihomoravském kraji 2 |
17:15 | AZ-kvíz |
17:40 | Černé ovce |
18:00 | Události v regionech |
18:25 | Kde domov můj? |
18:55 | Události za okamžik a počasí |
19:00 | Události |
19:56 | Branky, body, vteřiny |
20:05 | Losování Sportky a Šance |
20:10 | Četnické humoresky: Černá ruka |
21:25 | 13. komnata Kristiny Kloubkové |
21:50 | Gejzír |
22:24 | Výsledky losování Šťastných 10 |
22:25 | Nevinné lži: Hra |
23:45 | Maigret u Vlámů |
01:10 | AZ-kvíz |
01:35 | Banánové rybičky |
02:15 | Dobré ráno |
04:45 | Kluci v akci |
05:15 | Černé ovce |
05:30 | Události v regionech |
05:00 | Nikdo není dokonalý |
06:00 | Receptář prima nápadů |
06:35 | Vychytávky Ládi Hrušky |
07:05 | Show Jana Krause |
07:55 | Slunečná: Velká slepičí loupež (142) |
09:20 | Modrý kód: Mám zůstat, anebo mám jít? (160) |
10:45 | Ano, šéfe! |
11:55 | Přístav II: Mazací služba (8) |
13:10 | Slunečná: Přiškrcený sbor (143) |
14:35 | Modrý kód: Co se má stát, stane se (161) |
15:50 | Nikdo není dokonalý |
16:55 | Prostřeno! |
17:50 | Show Jana Krause |
18:50 | ZOO: Zatěžkávací zkouška (185) |
20:15 | Show Jana Krause |
21:20 | Polda VI: Sex, drogy, rock´n´roll (6) |
22:40 | Receptář prima nápadů |
23:25 | Vychytávky Ládi Hrušky |
00:00 | Show Jana Krause |
01:05 | Prostřeno! |
01:50 | Slunečná: Velká slepičí loupež (142) |
02:55 | Modrý kód: Mám zůstat, anebo mám jít? (160) |
03:55 | Přístav II: Mazací služba (8) |
04:55 | Nikdo není dokonalý |
05:15 | Hausbot Petra Horkého |
06:00 | Ptačí říše |
06:25 | Prima ČESKO |
06:50 | Prima SVĚT |
07:15 | Thajsko: Svátek barev (2) |
08:05 | Planeta sopek |
10:00 | Norské domy snů VII (8) |
10:55 | Největší loupeže s Piercem Brosnanem (6) |
11:45 | Veterinář z Yorkshiru XI (7) |
12:35 | Pohotovost pro exotická zvířata IV (7) |
13:35 | Uvnitř pyramid (5) |
14:40 | Vzestup Wagnerovy skupiny (1) |
16:00 | Svět kouře a oceli (3) |
16:55 | Zapomenuté megastavby V (3) |
17:55 | Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (2) |
18:55 | V divočině s Bearem Gryllsem (8) |
20:00 | Po stopách divokých psů (2) |
21:05 | Zachyceno v pohybu (3) |
22:10 | Mistři bolesti II (4) |
23:05 | Přežili 2. světovou válku (5) |
23:55 | Těsné úniky 2. světové války (9) |
00:55 | Kolaborovali s nacisty (4) |
01:50 | Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno (5) |
02:40 | Nevysvětlitelné záznamy III (9) |
03:30 | Klenoty Alp: Italská velká jezera (1) |
04:25 | Záchrana zřícenin (5) |
05:25 | Karolína, domácí kuchařka |
06:00 | Na zámku |
06:05 | Teď vaří šéf! |
06:40 | Prostřeno! |
07:35 | Modrý kód (244) |
08:55 | Slunečná (87) |
10:15 | Prostřeno! |
11:00 | Ano, šéfe! |
12:10 | Rosamunde Pilcher |
14:05 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (8) |
15:05 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (9) |
16:00 | Ve hře je láska (94) |
17:00 | Ve hře je láska (95) |
17:55 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (10) |
18:55 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (11) |
20:00 | Rosamunde Pilcher |
21:55 | Modrý kód (245) |
23:10 | ZOO (185) |
00:15 | Moje máma veterinářka III (2) |
01:10 | Moje máma veterinářka III (3) |
02:00 | Ve hře je láska (94) |
02:50 | Ve hře je láska (95) |
03:40 | Spoutaná láska IV (14) |
04:40 | Spoutaná láska IV (15) |
06:00 | RANNÍ FRESH |
09:00 | ÓČKO HITY |
12:00 | ÓČKO HITY |
13:30 | CENY ANDĚL 2023: RAP |
14:00 | ÓČKO HITY |
15:00 | YOUTUBE CHART |
17:00 | ÓČKO HITY |
18:00 | SMARTMANIA |
18:05 | ÓČKO HITY |
18:30 | CENY ANDĚL 2023: RAP |
19:00 | PARTY RIDE |
20:00 | O BLACK LIST |
21:00 | HOT HITY |
22:00 | NAKED ATTRACTION POLAND |
22:30 | VIRTUÁLNÍ SVĚT TV |
00:00 | ÓČKO FLIRT |