05:10 | Muž na pravém místě |
06:55 | Pasáček vepřů |
08:10 | Husí kůže 2 |
09:50 | Pan Včelka |
11:25 | Věčně tvá nevěrná |
13:20 | Osudové léto 2 |
15:40 | Šéfkuchař na grilu |
18:05 | Který je ten pravý? |
20:00 | Salt (HD) |
22:00 | Tábor tygrů |
00:00 | 7 životů |
02:15 | D-Tox: DTox |
03:45 | Česko k neuvěření: 6. díl - Kdo neskáče není Čech |
04:25 | Husí kůže 2 |
05:55 | Snídaně |
08:40 | Ulice (4665) |
09:40 | Policie Hvar: Svatba plná nenávisti (8) |
10:55 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V: Na místě činu (16) |
11:45 | Tescoma s chutí |
12:00 | Polední Televizní noviny |
12:20 | Ordinace v růžové zahradě 2: Hořký kamarádství (119) |
13:35 | Kriminálka Miami III: Nezákonně (5) |
14:35 | Kriminálka Miami III: Pekelná noc (6) |
15:30 | Výměna manželek |
16:57 | Odpolední Počasí |
17:00 | Odpolední Televizní noviny |
17:30 | Na lovu IV |
18:30 | Ulice (4666) |
19:30 | Televizní noviny |
20:20 | Specialisté: V utajení 1 (216) |
21:25 | Specialisté: Sugardaddy (207) |
22:30 | Víkend |
23:10 | Kriminálka Las Vegas IV: Konec sázek (22) |
00:10 | Kriminálka Miami III: Nezákonně (5) |
01:10 | Kriminálka Miami III: Pekelná noc (6) |
02:10 | Kriminálka Las Vegas IV: Konec sázek (22) |
03:00 | Ulice (4666) |
03:45 | Ordinace v růžové zahradě 2: Hořký kamarádství (119) |
04:45 | Novashopping |
05:59 | Studio 6 |
09:00 | Otec Brown X: Pánský klub |
10:00 | 168 hodin |
10:35 | Doktor Martin: Aromaterapie |
11:30 | AZ-kvíz |
12:00 | Zprávy ve 12 |
12:20 | Předpověď počasí, sportovní zprávy |
12:30 | SAMA DOMA: Sama doma |
14:00 | Bydlet jako... v rezidenci |
14:30 | Chvíle pro písničku |
14:40 | Silvestrovský koktejl |
15:35 | Buchty po ránu |
16:00 | Zdravotní škola: Život nebo smrt |
16:45 | Máme rádi zvířata |
17:15 | AZ-kvíz |
17:40 | Černé ovce |
18:00 | Události v regionech |
18:25 | Kde domov můj? |
18:55 | Události za okamžik a počasí |
19:00 | Události |
19:56 | Branky, body, vteřiny |
20:10 | Stíny v mlze: Strach |
21:30 | Reportéři ČT |
22:10 | Plné hnízdo v Jihomoravském kraji 2 |
22:39 | Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty |
22:40 | Slečna Marplová VI: Nekonečná noc |
00:10 | Grantchester VII |
01:00 | AZ-kvíz |
01:30 | Z metropole |
01:55 | Kalendárium |
02:10 | Dobré ráno |
04:50 | Na stopě |
05:15 | Černé ovce |
05:30 | Události v regionech |
05:05 | Nikdo není dokonalý |
06:00 | Receptář prima nápadů |
06:35 | Vychytávky Ládi Hrušky |
07:05 | Show Jana Krause |
07:55 | Slunečná: Romeo a Julie pro pamětníky (140) |
09:20 | Modrý kód: Jednou a dost (158) |
10:35 | Agrometal: Soutěž (1) |
11:50 | Přístav II: Otec a syn (6) |
13:05 | Slunečná: Třikrát a dost! (141) |
14:30 | Modrý kód: Loučení (159) |
15:50 | Nikdo není dokonalý |
16:55 | Prostřeno! |
17:50 | Show Jana Krause |
18:55 | Zákony vlka 2: Restart (5) |
20:15 | Fotr na tripu |
20:55 | Fotr na tripu |
21:35 | Zalez do spacáku (8) |
22:55 | Receptář prima nápadů |
23:50 | Vychytávky Ládi Hrušky |
00:25 | Show Jana Krause |
01:20 | Prostřeno! |
02:00 | Slunečná: Romeo a Julie pro pamětníky (140) |
03:05 | Modrý kód: Jednou a dost (158) |
04:00 | Přístav II: Otec a syn (6) |
05:20 | Ptačí říše |
06:00 | Expedice Singapur-Londýn (2) |
06:45 | Levhart sněžný: Ve stínu velehor |
07:40 | Království vlka arktického (2) |
08:35 | Záchrana zřícenin (5) |
09:35 | Tajný život na pobřeží (2) |
10:40 | Zebova velká ryba (1) |
11:40 | Mechanici obřích strojů II (5) |
12:40 | Zázračné materiály (3) |
13:50 | Říše mumií (1) |
14:45 | Mistr pevností |
15:50 | Vetřelci dávnověku XIV (20) |
16:50 | Tajemství odhalená z výšky (5) |
17:50 | Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (4) |
18:55 | Odhalené skvosty: Monumenty Francie (4) |
20:00 | Prima ČESKO |
20:35 | Prima SVĚT |
21:05 | Nejnebezpečnější železnice světa (4) |
22:15 | Webbův teleskop: Hranice vesmíru |
23:30 | Jak funguje vesmír II (8) |
00:15 | Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (2) |
01:15 | Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (1) |
02:10 | Dálnice vedoucí peklem VIII (12) |
03:00 | Stavitelské katastrofy IV (3) |
03:50 | Tajný život sýkorek |
04:45 | Říční monstra VIII (6) |
05:15 | Teď vaří šéf! |
06:00 | Na zámku |
06:10 | Teď vaří šéf! |
06:45 | Prostřeno! |
07:40 | Modrý kód (242) |
09:00 | Slunečná (85) |
10:20 | Prostřeno! |
11:10 | Ano, šéfe! |
12:20 | Nevysvětlitelná zmizení |
14:05 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (4) |
15:05 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (5) |
16:05 | Ve hře je láska (90) |
17:00 | Ve hře je láska (91) |
17:55 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (6) |
18:55 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (7) |
20:00 | Rosamunde Pilcher |
21:55 | Modrý kód (243) |
23:10 | Vytoč mého agenta (1) |
00:10 | Moje máma veterinářka II (11) |
01:05 | Moje máma veterinářka II (12) |
01:55 | Ve hře je láska (90) |
02:45 | Ve hře je láska (91) |
03:35 | Spoutaná láska IV (12) |
04:35 | Spoutaná láska IV (13) |
06:00 | RANNÍ FRESH |
09:00 | ÓČKO HITY |
12:00 | ÓČKO HITY |
13:30 | CENY ANDĚL 2023: SKLADBA |
14:00 | ÓČKO HITY |
15:00 | NEW MUSIC RADAR |
16:00 | ÓČKO HITY |
18:30 | CENY ANDĚL 2023: SKLADBA |
19:00 | PARTY RIDE |
21:00 | HOT HITY |
22:00 | NAKED ATTRACTION POLAND |
22:30 | VIRTUÁLNÍ SVĚT TV |
00:00 | ÓČKO FLIRT |