06:05 | Zakladatel |
08:15 | Mravenec Z |
09:45 | Ace Ventura 2: Volání divočiny |
11:35 | Pan Včelka |
13:10 | Tanec s vášní: Rozbal to! |
15:05 | Signál |
17:35 | Poznáš, až to přijde? |
20:00 | Vykoupení z věznice Shawshank |
22:50 | CHIPS: Bláznivá hlídka: CHIPS Bláznivá hlídka |
00:55 | D-Tox: DTox |
02:50 | Tammy |
04:15 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně V (15) |
06:00 | Bernieho dobrodružství |
06:05 | Zig a Sharko IV |
06:15 | Denver: Poslední dinosaurus (5, 6) |
07:05 | Alvin a Chipmunkové III (18, 19) |
07:55 | Víkendová Snídaně |
10:25 | Rady ptáka Loskutáka |
11:55 | Za pět minut dvanáct |
13:15 | Specialisté: Sám proti mafii (215) |
14:20 | Čtyři vraždy stačí, drahoušku |
16:40 | Ve znamení Merkura: Návrat princezny (5) |
18:15 | Arabela se vrací: Věštba se plní (7) |
18:50 | Arabela se vrací: Tatínku, máte dvojčátka! (8) |
19:30 | Televizní noviny |
20:20 | Policie Hvar: Svatba plná nenávisti (8) |
21:30 | Kriminálka Anděl: Baba na zabití (9) |
22:45 | Střepiny |
23:15 | Salt |
01:15 | Čtyři vraždy stačí, drahoušku |
02:55 | Superlov II |
04:20 | Střepiny |
04:45 | Novashopping |
06:00 | VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ |
06:35 | Libovky Pepy Libického |
06:50 | Show Jana Krause |
07:40 | Slunečná: Kouzelný dědeček (139) |
09:00 | Modrý kód: Co jsme si, to jsme si (157) |
10:10 | Polda IV: Měl jsem je všechny (9) |
11:25 | Receptář prima nápadů |
12:20 | Vychytávky Ládi Hrušky |
13:00 | Slunečná: Romeo a Julie pro pamětníky (140) |
14:25 | Modrý kód: Jednou a dost (158) |
15:35 | Nikdo není dokonalý |
16:45 | 7 pádů Honzy Dědka |
17:50 | Show Jana Krause |
18:55 | Dvojka na zabití: D´artagnan (8) |
20:15 | Agrometal: Soutěž (1) |
21:30 | Zákony vlka 2: Restart (5) |
22:45 | Receptář prima nápadů |
23:30 | Vychytávky Ládi Hrušky |
00:05 | Show Jana Krause |
01:10 | 7 pádů Honzy Dědka |
02:00 | Slunečná: Kouzelný dědeček (139) |
03:05 | Modrý kód: Co jsme si, to jsme si (157) |
04:00 | Receptář prima nápadů |
04:35 | Vychytávky Ládi Hrušky |
05:30 | Ptačí říše |
06:00 | Ptačí říše |
06:10 | Hausbot Petra Horkého |
06:35 | Tajný život tuleňů |
07:25 | Když žraloci útočí V (7) |
08:20 | Zapomenuté megastavby VII (8) |
09:20 | Vetřelci dávnověku XIV (9) |
10:15 | Zakázaná historie VI (9) |
11:15 | Život v divočině (6) |
12:30 | Pohotovost pro exotická zvířata VII (8) |
13:30 | Zvířecí osudy (2) |
14:35 | Kanadské národní parky (2) |
15:40 | Tajemství Hitlerovy moci (1) |
16:50 | Válečné stroje (1) |
17:55 | Prima ČESKO |
18:25 | Prima SVĚT |
19:00 | Thajsko: Svátek barev (2) |
20:00 | Norské domy snů VII (8) |
21:00 | Největší loupeže s Piercem Brosnanem (6) |
21:55 | Svět kouře a oceli (3) |
22:55 | Zapomenuté megastavby V (3) |
23:45 | Planeta sopek |
01:20 | Uvnitř pyramid (5) |
02:15 | Vzestup Wagnerovy skupiny (1) |
03:20 | Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (2) |
04:10 | Pohotovost pro exotická zvířata III (3) |
04:55 | Prima SVĚT |
05:15 | Karolína, domácí kuchařka |
05:40 | Na zámku |
06:00 | Karolína, domácí kuchařka |
06:25 | ZOO (184) |
07:35 | Modrý kód (241) |
08:55 | Slunečná (84) |
10:20 | Receptář prima nápadů |
11:05 | Poklad z půdy |
12:10 | Pomoc z pekla |
13:50 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (2) |
14:50 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (3) |
15:50 | Ve hře je láska (88) |
16:50 | Ve hře je láska (89) |
17:50 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (4) |
18:50 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (5) |
20:00 | Zhoubné vztahy |
21:45 | Modrý kód (242) |
23:00 | Inkognito |
23:55 | Moje máma veterinářka II (9) |
00:50 | Moje máma veterinářka II (10) |
01:40 | Ve hře je láska (88) |
02:30 | Ve hře je láska (89) |
03:20 | Spoutaná láska IV (11) |
04:20 | Spoutaná láska IV (12) |
06:00 | RANNÍ FRESH |
10:00 | ÓČKO CHART |
12:00 | ÓČKO HITY |
13:30 | CENY ANDĚL 2023: SKUPINA |
14:00 | RADIO TOP 30 |
16:00 | NEW MUSIC RADAR |
17:00 | TOP 4 ÓČKO CHART |
17:15 | ÓČKO HITY |
18:00 | CZ & SK |
18:30 | CENY ANDĚL 2023: SKUPINA |
19:00 | GAMINGMANIA |
19:05 | ÓČKO HITY |
20:00 | O BLACK SPOTIFY CZECH LIST |
21:00 | HOT HITY |
22:00 | NAKED ATTRACTION POLAND |
22:30 | NAKED ATTRACTION POLAND |
23:00 | NAKED ATTRACTION POLAND |
23:30 | NAKED ATTRACTION POLAND |
00:00 | ÓČKO FLIRT |