čtv
01:50 : Svatební dilema (156)
čtv 08:05 : Jsem tvoje stáří (157) čtv 09:35 : (102) čtv 13:05 : Pomocníci (158) |
|||||||||||||||||||||||||||||
pát
01:55 : Jsem tvoje stáří (157)
pát 07:55 : Pomocníci (158) pát 09:35 : (103) pát 13:05 : Týna na umření (159) |
|||||||||||||||||||||||||||||
sob
01:45 : Pomocníci (158)
sob 08:20 : Týna na umření (159) sob 09:30 : (104) sob 13:00 : Jak vylepšit svatbu (160) |
|||||||||||||||||||||||||||||
ned
02:00 : Týna na umření (159)
ned 07:40 : Jak vylepšit svatbu (160) ned 09:45 : (105) |
|||||||||||||||||||||||||||||
pon
02:00 : Jak vylepšit svatbu (160)
pon 09:05 : (106) |
|||||||||||||||||||||||||||||
úte 09:00 : (107) | |||||||||||||||||||||||||||||
stř 09:05 : (108) | |||||||||||||||||||||||||||||
DNES 08:55 : (109) | |||||||||||||||||||||||||||||
pát 08:45 : (110) | |||||||||||||||||||||||||||||
sob 09:00 : (111) | |||||||||||||||||||||||||||||
čtv | pát | sob | ned | pon | úte | stř | DNES | pát | sob | ned | pon | úte | stř | čtv | |||||||||||||||
11.4. | 12.4. | 13.4. | 14.4. | 15.4. | 16.4. | 17.4. | 18.4. | 19.4. | 20.4. | 21.4. | 22.4. | 23.4. | 24.4. | 25.4. | |||||||||||||||
ned 09:10 : (112) | |||||||||||||||||||||||||||||
pon 08:55 : (113) | |||||||||||||||||||||||||||||
úte 08:45 : (114) | |||||||||||||||||||||||||||||
stř 08:50 : (115) | |||||||||||||||||||||||||||||
čtv 08:45 : (116) |
Sestry Týna a Sylva zdědí po smrti svého otce rodinnou farmu a musí se dohodnout, jak do budoucna s nabytým majetkem naloží. Týna si chce farmu ponechat, naopak Sylva ji chce prodat. Mezi obě sestry se inkognito vloudí mladý boháč a investor Linhart, který si brousí zuby nejen na pozemky a statek, ale má za úkol svést Týnu.
Režie: Libor Kodad
Scénář: René Decastelo, Jaroslav Sauer, David Holý, Jan Drbohlav, Iva Klestilová
Produkce: René Decastelo, Simona Brdičková, Jana Skořepová, Lenka Hornová, Lucia Kršáková
Kamera: Jakub Ševčík
Hudba: Tadeáš Věrčák, Olga Trojková
Hraje: Eva Burešová, Barbora Jánová, Marek Lambora, Filip Tomsa, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Iva Hüttnerová, Jan Šťastný, Filip Blažek, Lucie Benešová, Dana Batulková, Ondřej Pavelka, Roman Tomeš, Pavla Tomicová, Tereza Brodská, David Prachař, Maroš Kramár, Veronika Arichteva, Martina Preissová, Norbert Lichý, Karel Zima, Jana Stryková, Eva Decastelo, Leoš Noha, Josef Polášek, Regina Řandová, Ota Jirák, Lucie Polišenská, Richard Tesařík, Martin Sitta, Václav Helšus, Václav Knop, Michal Kern, Zdeněk Pohlreich, Jan Plouhar, Adéla Dobešová, Michael Vykus, Adam Vacula, Antonín Duchoslav, Zdeněk Vencl, Radim Novák, Ivo Theimer, Josef Hervert, Martin Ešpandr, Anna Beránková