sob
00:10 : 1. díl - Géniové mezi sebou
sob 09:50 : 12. díl - Nevěsta sob 10:50 : 1. díl - Géniové mezi sebou sob 16:40 : 2. díl - Spiknutí sob 23:55 : 2. díl - Spiknutí |
|||||||||||||||||||||||||||||
ned
09:35 : 2. díl - Spiknutí
ned 16:40 : 4. díl - Sebevražedné komando |
|||||||||||||||||||||||||||||
pon
02:45 : 4. díl - Sebevražedné komando
pon 09:55 : 4. díl - Sebevražedné komando pon 16:40 : 6. díl - Konec světa, 2. část pon 23:25 : 6. díl - Konec světa, 2. část |
|||||||||||||||||||||||||||||
úte
09:10 : 6. díl - Konec světa, 2. část
úte 16:10 : 8. díl - Operace Gemini úte 23:15 : 8. díl - Operace Gemini |
|||||||||||||||||||||||||||||
stř
10:10 : 8. díl - Operace Gemini
stř 16:35 : 10. díl - Bratrská láska stř 23:20 : 10. díl - Bratrská láska |
|||||||||||||||||||||||||||||
čtv
09:45 : 10. díl - Bratrská láska
čtv 16:35 : 12. díl - Kartel čtv 23:15 : 12. díl - Kartel |
|||||||||||||||||||||||||||||
pát
09:50 : 12. díl - Kartel
pát 16:40 : 14. díl - Milovaný nepřítel pát 17:40 : 1. díl - Kóma pát 23:20 : 14. díl - Milovaný nepřítel |
|||||||||||||||||||||||||||||
DNES
00:20 : 1. díl - Kóma
DNES 09:35 : 14. díl - Milovaný nepřítel DNES 10:35 : 1. díl - Kóma DNES 16:35 : 2. díl - Kybernetická bouře DNES 23:55 : 2. díl - Kybernetická bouře |
|||||||||||||||||||||||||||||
ned
09:45 : 2. díl - Kybernetická bouře
ned 16:40 : 4. díl - Zatmění ned 23:25 : 4. díl - Zatmění |
|||||||||||||||||||||||||||||
pon
09:45 : 4. díl - Zatmění
pon 16:35 : 6. díl - Operace Tygr pon 23:15 : 6. díl - Operace Tygr |
|||||||||||||||||||||||||||||
sob | ned | pon | úte | stř | čtv | pát | DNES | ned | pon | úte | stř | čtv | pát | sob | |||||||||||||||
13.4. | 14.4. | 15.4. | 16.4. | 17.4. | 18.4. | 19.4. | 20.4. | 21.4. | 22.4. | 23.4. | 24.4. | 25.4. | 26.4. | 27.4. | |||||||||||||||
úte
09:45 : 6. díl - Operace Tygr
úte 16:40 : 8. díl - Atentát, 2. část úte 23:15 : 8. díl - Atentát, 2. část |
|||||||||||||||||||||||||||||
stř
09:50 : 8. díl - Atentát, 2. část
stř 16:40 : 10. díl - Kontrolor stř 23:15 : 10. díl - Kontrolor |
|||||||||||||||||||||||||||||
čtv
10:00 : 10. díl - Kontrolor
čtv 16:40 : 12. díl - Turbo & Tacho čtv 23:20 : 12. díl - Turbo & Tacho |
Hlavnými hrdinami azda najúspešnejšieho nemeckého akčného krimiseriálu vôbec, sú dvaja skvelo zohratí policajní dôstojníci fiktívneho kriminálneho oddelenia diaľničnej polície.
Režie: Matthias Tiefenbacher, Robert Sigl, Michael Karen, Diethard Küster, Stephen Manuel, Gabriele Heberling, Marc Hertel, Raoul W. Heimrich, Axel Sand, Sebastian Vigg, Arend Agthe, Holger Haase, Helmut Metzger, Jan Martin Scharf, Franco Tozza, Heinz Dietz
Scénář: Arne Nolting, Jan Martin Scharf, Andreas Brune, Jürgen Matthäi, Julia Neumann, Sabine Leipert, Marc Hillefeld, Clementina Hegewisch, Andreas Heckmann, Stefan Barth, Benedikt Gollhardt, Birgit Grosz, Mike Bäuml, Claude Cueni, Clemens Berger, Dirk Külow, Manfred Maurenbrecher, Hubert Skolud, Thomas Kliche, Michael B. Müller, Renate Kampmann, Matthias Herbert, Diethard Küster, Alexander Hahn, Uli Tobinsky, Erdogan Atalay, Elke Schilling, Thomas Schwank, Frank Koopmann, Horst Wieschen, Michael Krause, Boris von Sychowski, Sven Frauenhoff, Gerry Streberg, Michael Ehnert, Thomas Retzbach, Roland Heep, Andreas Knop, Andreas Schmitz, Rafael Solá Ferrer, Lorenz Stassen, Sven Ulrich, Jeanet Pfitzer, Jörg Alberts, Dieter Tarnowski, Jörg Schnitger, Ralf Ruland, Norbert Eberlein, Fritz Müller-Scherz, Gerhard J. Rekel, Torsten Buchsteiner, Andrea Föhr, Jens Jendrich, Klaus Jochmann, Thomas Letocha, Stefan Sasse, Hans Gerd Müller, Axel Melzener, Julia Nika Neviandt, Nico Zavelberg, David Simmons, Stefan Dauck, Christian Heider, Markus Hoffmann, Enrico Jakob, Mike Scheffner, Etienne Heimann, Matthias Simmich, Sabrina Rössel, Peter Jännert, Klaus Wolfertstetter, Ingo Regenbogen
Produkční společnosti: Polyphon Film-und Fernsehgesellschaft, Action Concept Film- und Stuntproduktion
Produkce: Heiko Schmidt, Marcel Greive, Dirk Eggers, Hermann Joha, Stefan Retzbach, Simon Grohe, Axel Bär, Frank Speelmans, Stefan Weidenbacher, Rainer Poelmeyer
Kamera: Kolja Brandt
Hraje: Mark Keller, Johannes Brandrup, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke, Christian Oliver, Charlotte Schwab, Carina Wiese, Niels Kurvin, Gedeon Burkhard, Max Riemelt, Dietmar Huhn, Gerry Wolff, Joachim Paul Assböck, Gerald Alexander Held, Nina Bott, Martina Hill, Erwin Leder, Oliver Wnuk, Dirk Borchardt, Jan Sosniok, Klaus Gehrke, Lutz Winde, Ursula Buschhorn, Dorkas Kiefer, Arndt Schwering-Sohnrey, Fatih Alas, Luc Feit, Andrea Cleven, Tanja Wenzel, Daniela Wutte, Daniel Fehlow, Thomas S, Tom Beck, Siggi Mueller, Daniel Roesner, Gizem Emre, Lion Wasczyk, Vinzenz Kiefer, Benito Hofmann, Katja Woywood, Katrin Heß