úte
09:55 : 14. díl - Kolotoč přání
úte 14:15 : 15. díl - Já tě zachráním úte 23:35 : 15. díl - Já tě zachráním |
|||||||||||||||||||||||||||||
stř
10:00 : 15. díl - Já tě zachráním
stř 14:20 : 16. díl - Valentýn pro Natalinu stř 23:30 : 16. díl - Valentýn pro Natalinu |
|||||||||||||||||||||||||||||
čtv
10:05 : 16. díl - Valentýn pro Natalinu
čtv 14:25 : 17. díl - Ukradený sen čtv 23:30 : 17. díl - Ukradený sen |
|||||||||||||||||||||||||||||
pát
10:20 : 17. díl - Ukradený sen
pát 14:25 : 18. díl - Blízké setkání pát 23:35 : 18. díl - Blízké setkání |
|||||||||||||||||||||||||||||
sob
10:05 : 18. díl - Blízké setkání
sob 14:15 : 19. díl - Natalínin bratr sob 23:25 : 19. díl - Natalínin bratr |
|||||||||||||||||||||||||||||
ned
09:55 : 19. díl - Natalínin bratr
ned 14:25 : 20. díl - Partnerská krize ned 23:35 : 20. díl - Partnerská krize |
|||||||||||||||||||||||||||||
pon
10:00 : 20. díl - Partnerská krize
pon 14:10 : 21. díl - Dobrý ročník pon 23:25 : 21. díl - Dobrý ročník |
|||||||||||||||||||||||||||||
DNES
10:05 : 21. díl - Dobrý ročník
DNES 14:25 : 22. díl - Orfeův poklad DNES 23:35 : 22. díl - Orfeův poklad |
|||||||||||||||||||||||||||||
stř
10:10 : 22. díl - Orfeův poklad
stř 14:20 : 23. díl - Naše hodné děti stř 23:35 : 23. díl - Naše hodné děti |
|||||||||||||||||||||||||||||
čtv
09:50 : 23. díl - Naše hodné děti
čtv 14:05 : 24. díl - Těžká zkouška pro Dona Mattea čtv 23:30 : 24. díl - Těžká zkouška pro Dona Mattea |
|||||||||||||||||||||||||||||
úte | stř | čtv | pát | sob | ned | pon | DNES | stř | čtv | pát | sob | ned | pon | úte | |||||||||||||||
9.4. | 10.4. | 11.4. | 12.4. | 13.4. | 14.4. | 15.4. | 16.4. | 17.4. | 18.4. | 19.4. | 20.4. | 21.4. | 22.4. | 23.4. | |||||||||||||||
pát
09:55 : 24. díl - Těžká zkouška pro Dona Mattea
pát 14:15 : VII (1) pát 23:30 : VII (1) |
|||||||||||||||||||||||||||||
sob
10:05 : 1. díl - Poslední skok
sob 14:20 : 2. díl - Povolení vychovávat sob 23:35 : 2. díl - Povolení vychovávat |
|||||||||||||||||||||||||||||
ned
10:00 : VII (2)
ned 14:20 : VII (3) ned 23:30 : VII (3) |
|||||||||||||||||||||||||||||
pon
10:05 : 3. díl - Medvědí stopa
pon 14:10 : 4. díl - Děvče bez jména pon 23:30 : 4. díl - Děvče bez jména |
Do italského středověkého městečka Gubbio přišel svého času z Mexika nový farář Don Matteo Bondini, který si svým úsměvem, smyslem pro humor, ale i silnou touhou po spravedlnosti získal srdce všech lidí. Don Matteo nestrpí násilí a bezpráví páchané na lidech, a proto se vždy zaplete s místními kriminálníky...
Režie: Giulio Base, Enrico Oldoini, Leone Pompucci, Fernando Muraca, Carmine Elia, Salvatore Basile, Luca Ribuoli
Scénář: Mario Ruggeri, Carlo Mazzotta, Mauro Graiani, Alessandro Bencivenni, Domenico Saverni, Enrico Oldoini, Francesco Arlanch, Edoardo A. Gino, Anna Samueli, Francesco Balletta, Francesca Melandri, Mariella Sellitti, Duccio Camerini, Emanuela Canonico, Luisa Cotta Ramosino, Elena Bucaccio, Silvia Leuzzi, Paola Catella, Isabella Franconetti, Mauro Marsili, Massimo Torre, Lea Tafuri, Andrea Valagussa, Umberto Gnoli, Andrea Oliva, Luca Manfredi, Francesca Panzarella, Chiara Barzini, Alfredo Arciero, Vittorino Testa, Paolo Logli, Francesca Demichelis, Viola Rispoli, Andrea Barzini, Marco Tiberi, Herbert Simone Paragnani, Alysa Sun, Giovanna Caico, Cecilia Calvi, Giuseppe Furno, Luca Manzi, Valerio D'Annunzio, Alessia Lepore, Tiziana Lupi, Elena Santoro, Alessandro Sermoneta, Stefano Sudriè, Alessandro Pondi, Alessandra Martellini
Produkční společnosti: Rai Fiction, Lux Vide
Produkce: Luca Bernabei, Alessandro Jacchia, Lorenza Bizzarri, Daniele Passani, Matilde Bernabei, Francesca Tura
Kamera: Giovanni Galasso, Fabrizio Lucci
Hudba: Pino Donaggio
Hraje: Terence Hill, Nino Frassica, Pamela Saino, Flavio Insinna, Gastone Moschin, Sydne Rome, Pino Ammendola, Caterina Murino, Francesco Castiglione, Giulio Base, Simone Colombari, Sal Borgese, Fabio Testi, Edy Angelillo, Sergio Albelli, Luca Ward, Gabriella Pession, Giovanni Lombardo Radice, Tano Cimarosa, Cosimo Fusco, Laura Chiatti, Antónia Lišková, Brigitte Christensen, Victor Cavallo, Ruby Kammer, Angelo Infanti, Tereza Grygarová-Groszmannová, Roberta Giarrusso, Roberto Bisacco, Vincent Riotta, Primo Reggiani, Micaela Ramazzotti, Alessandra Mastronardi, Franco Interlenghi, Mehmet Günsür, Ciro Esposito, Paolo Paoloni, Alessandra Acciai, Jelena Safonova, Maria Rosaria Omaggio, Maria Paiato, Thomas Trabacchi, Antonella Attili, Francesco Acquaroli, Rolando Ravello, Isabelle Adriani, Anna Safroncik, Luca Calvani, Francesca Cavallin, Patrizia Pellegrino, Edoardo Leo, Simona Marchini, Pia Velsi, Gegia, Valentina D'Agostino, Ray Lovelock, Francesco Salvi, Pietro Ragusa, Glauco Onorato, Martina Pinto, Massimiliano Amato, Bruno Corazzari, Anna Orso, Paola Quattrini, Piero Nicosia, Lorenzo Lavia, Antonino Bruschetta, Nicole Murgia, Marco Messeri, Alice Bellagamba, Orfeo Orlando, Bruno Maccallini, Mirca Viola, Cinzia Monreale, Rodolfo Corsato, Michela Andreozzi, Stefania Barca, Tiziana Lodato, Maria Pia Calzone, Claudio Spadaro, Andrea Sartoretti, Vincenzo Crocitti, Gilberto Idonea, Giorgio Gobbi, Victoria Larchenko, Giulia Bevilacqua, Augusto Zucchi, Sergio Di Giulio, Elisabetta Piccolomini, Kristina Cepraga, Greta Scarano, Iris Peynado, Hal Yamanouchi, Elena Arvigo, Fabrizio Bucci, Rosa Diletta Rossi, Maurizio Lombardi, Simona Borioni, Giovanni Scifoni, Elena Cucci, Samuela Sardo, Sergio Tardioli, Mimmo Mancini, Francesco Carnelutti, Katia Ricciarelli, Stefano Abbati, Cristina Moglia, Vincenzo Peluso, Loris Loddi, Nicola Barnaba, Fabio Fulco, Renato Carpentieri, Fiammetta Baralla, Paolo Malco, Antonio Ferrante, Pietro De Silva, Gianna Giachetti, Christian Vit, Gianpiero Cognoli, Paolo De Giorgio, Elisabetta Cavallotti, Karin Proia, Giovanni Vettorazzo, Giulio Pampiglione, Eleonora Sergio, Domenico Fortunato, Ralph Palka, Bruno Armando, Alessandro Bertolucci, Lidia Vitale, Vincenzo Alfieri, Michele Cesari, Giovanna Rei, Francesco Colella, Filippo Tirabassi, Giulia Revel, Claudia Gaffuri, Paolo De Vita, Giorgia Senesi, Andrea Cagliesi, Alessandro Averone, Pietro Fornaciari, Davide Paganini, Sabina Began, Valentina Corti, Ilaria Occhini, Raffaele Pisu, Giuseppe Antignati, Margherita Laterza, Carlo Croccolo, Sergio Graziani, Felice Andreasi, Gaetano Amato, Gioia Libardoni, Ettore D'Alessandro, Simona Mariani "Zezza", Leonardo Pazzagli, Marco Cassini, Selene Caramazza, Vanni Materassi, Massimo Sarchielli, Valeria Sabel, Massimo Giuliani, Enzo Garinei, Franco Trevisi, Alex Partexano, Camilla Semino Favro, Guia Zapponi, Fabio Ferri, Bettina Giovannini, Pippo Santonastaso, Gianluca Di Gennaro, Gianfranco Gallo, Emma Nitti, Zoe Incrocci, Emilio Bonucci, Francesco Siciliano, Francesco Scali, Nazzareno Natale, Pino Ferrara, Imma Piro, Rodolfo Bigotti, Danny Quinn, Emanuela Galliussi, Francesco Arca, Pilar Abella, Alberto Mica, Andrea Fachinetti, Danilo Maria Valli, Sebastiano Lo Monaco, Aurora Giovinazzo, Mario Rivelli, Elisabetta Pellini, Simona Caparrini, Emanuela Postacchini, Riccardo Zinna, Camilla Diana, Cristiano Caccamo, Antonello Angiolillo, Denis Fasolo, Leonardo Maddalena, Alexia Murray, Claudia Vismara, Christian Ginepro, Massimiliano Caprara, Massimo Olcese, Federico Pacifici, Romano Ghini, Giampiero Mancini, Beatrice Grannò, Sergio Pierattini, Milutin Dapčevič, Barbara Di Bartolo, Adelmo Togliani, Dalila Pasquariello, Francesco Borchi, Fabiana Formica, Remo Remotti, Irene Vetere, Barbara Giordano, Nathalie Guettà, Claudio Ricci, Maria Chiara Giannetta, Milena Miconi, Pietro Pulcini, Giuseppe Sulfaro, Andres Gil, Caterina Sylos Labini, Simone Montedoro, Laura Roman, Evelina Gori