Všechnopárty

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata.
Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý.
Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize

Self (Bolek Polívka)
Kto je na fotke?

Boleslav Polívka je český herec, mím, dramatik a scenárista. Vyštudoval brniansku JAMU a v roku 1972 spoluzaložil Divadlo Husa na provázku, v ktorom bol jednou z najvýznamnejších osobností. V roku 1993 si v Brne založil vlastné Divadlo Bolka Polívky. Patrí k najvýraznejším predstaviteľom českej i svetovej pantomímy.

František Ringo Čech
Kto je na fotke?

Herecká filmografia

Self - Host (Karel Šíp)
Kto je na fotke?

Karel Šíp je český basgitarista, moderátor, zabávač, scenárista a piesňový textár. Po štúdiu na Střední průmyslové škole filmové v Čimeliciach, kde zmaturoval v roku 1963 sa stal zamestnancom Česko-slovenskej televízie. V rokoch 1963 až 1973 pracoval ako produkčný.

Ďalší herci:

Aleš Ulm, Barbora Munzarová, Boris Hybner, Eva Holubová, Eva Pilarová, Helena Vondráčková, Ivan Vyskočil, Jan Čenský, Jana Štěpánková, Jaroslav Brabec, Jiří Mádl, Jiří Pomeje, Jitka Čvančarová, Josef Mladý, Karel Gott, Kateřina Brožová, Luba Skořepová, Lubomír Lipský st., Marta Kubišová, Michal Dlouhý, Michal Pavlata, Miroslav Plzák, Ondřej Neff, Petra Janů, Sabina Laurinová, Valérie Zawadská, Vladimír Páral, Zdeněk Zelenka, Zora Jandová